Vitajte     Info +421 948 345 158  alebo sekretariat@avvss.sk

príklady aktivít z etikoterapie, duchovnej terapie, záhradnej terapie, zooterapie, aromaterapie, helioterapie a iných terapii, ktoré aspoň minimalistickými ukážkami vyvolajú v nás chuť života..

Maratón sociálnej rehabilitácie

Obľúbená aktivita

Maratón sociálnej rehabilitácie

Je späť

Po štyroch rokoch sa k Vám vraciame s našou najobľúbenejšou aktivitou a to Maratónom sociálnej rehabilitácie. Pandemická, hospodárska, energetická, ale hlavne spoločenská kríza v nás zanechali boľavé fyzické, duševné, ale aj duchovné rany. (boľačky) Každý človek je podľa nás vo svojom živote vedený nielen rozumom, ale aj svojim srdcom a dušou. Nielen naši klienti, ale aj my zamestnanci.

Počas celého dňa chceme spolu s Vami prežiť príklady aktivít z etikoterapie, duchovnej terapie, záhradnej terapie, zooterapie, aromaterapie, helioterapie a iných terapii, ktoré aspoň minimalistickými ukážkami vyvolajú v nás chuť života.

Ponúkneme niekoľko návodov na to, ako sa „očistiť“ cez rôzne terapie veľmi jednoducho a prírodne a ako vytvoriť odborný koncept, ktorý bude aplikovateľný na deti, dospelých či seniorov a umožní udržať si zdravú dušu/psychické zdravie. Aspoň v jeden deň sa vrátime k štyrom živlom voda, vzduch, oheň, zem.

Doktor Les harmonizuje organizmus, pomáha ľudskému telu dostať sa do rovnováhy a známy je aj jeho priaznivý účinok na nervový a srdcovo – cievny systém či na dýchacie orgány.

Vo všeobecnosti platí, že máme dobrý pocit pri počúvaní zvukov živej aj neživej prírody – štebot vtákov, zvuk potokov, vietor v korunách stromov, zvuk zvierat a pod. Ponorenie sa do ticha a zvukov prírody má výrazný terapeutický rozmer

Táto terapia vychádza z nášho pohľadu z prirodzeného vzťahu človeka a zvieraťa, o ktorom možno hovoriť už od praveku. V Starom zákone sa píše, že Boh stvoril zvieratá a potom prvého človeka ako pána a správcu zeme.

Budem sa učiť budovať zodpovednosť a vytvárať obojstranný úžitok.

Tento krát sa vyberieme s našou mobilnou akadémiou za Vami .

Nájdete nás:
• 2. mája, OZ Tabitha, Zemplínska 225/102, Bystré Prešovský kraj
• 7. mája, Park Mestská časť Košice – Barca , Košický kraj
• 14.mája, Dobrý domov Santovka, Maďarovská 123, Santovka, Nitriansky kraj
• 16.mája, Zariadenie pre seniorov, J. Okáľa 6, Prievidza, Trenčiansky kraj
• 21.mája, CSS Eden, Sady M.R. Štefánika 66/3, Liptovský Hrádok, Žilinský kraj
• 23.mája, Dom Matky Anny, Krásna 22, Bratislava, Bratislavský kraj

Cena na osobu 59€. V cene je aj celodenná strava, ktorú si navaríme. Treba si priniesť oblečenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a tak, aby ste to zvládli aj vonku.

Na každom mieste maratónu nájdete iné terapie a iných lektorov. Okrem certifikátu z terapii si odnesiete aj odborný dokument postupu.
Môžete sa tešiť na tibetské misky, výrobu prírodného papiera, výrobu košíkov či na maľovanie kameňov. Liečba lávovými kameňmi, či kneippovým kúpeľom…, viac už neprezradíme.
Môžete si vypočuť prednášku s praktickými ukážkami duchovného sprevádzania umierajúceho človeka prostredníctvom liečivej sily vody, vzduchu, zeme, a ohňa.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom elektronickej prihlášky.
Pred podujatím dostanete presné inštrukcie mailom .