II. vedecké sympózium prof. Moniky Krohwinkel na tému: Podporujúci proces aktívneho ošetrovania a opatrovania – šanca pre profesionalizáciu, 26.-27.9.2019, Žilina

Dovoľte nám pozvať Vás na jediné výnimočné stretnutie s  pani profesorkou Monikou Krohwinkel na Slovensku, ktorej teoretickopraktický ošetrovateľsko/opatrovateľský model sa využíva v tisíckach zariadení sociálnych služieb   najmä v  Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Luxembursku, Belgicku,  Holandsku a v ďalších krajinách.

Obsah sympózia pripravila naša hosťka nielen pre vedeckých a akademických pracovníkov, ale aj pre samotných poskytovateľov a odborníkov    z ošetrovateľskej a opatrovateľskej starostlivosti.

Vítaní ste všetci, ktorí už pracujete podľa jej modelu, ale aj tí, ktorí hľadáte pre svoje zariadenie moderný a štruktúrovaný model ošetrovania a opatrovania, ktorý zodpovedá aj požiadavkám zákona o sociálnych službách a podmienkam kvality na Slovensku.

TEMATICKÉ ZAMERANIE

Koncepčné a empirické východiská  ošetrovateľsko opatrovateľského procesu, ako výsledok neustálej výmeny a aktívneho vzájomného vzťahu teoretických poznatkov a skúseností z praxe.

Miesto konania:

Úrad Žilinského samosprávneho kraja, Komenského 48, Žilina 011 09

26.9. 2019  od 13:00-18:00 h

27.9. 2019    od 09:00-13:00 h

Organizátor:

Akadémia vzdelávania a výskumu v sociálnych službách

Inštitút profesionálneho opatrovania prof.Moniky Krohwinkel

Registrácia a informácie

Mgr. Eliška Švrčková, 0904 216 753, sekretariat@avvss.sk

 

Pozvánka na sympózium (PDF)

 

Prihlášky na podujatie vhodné pre tlač a poslanie e-mailom:

Prihláška pre firmy (.docx)

Prihláška pre účastníkov (.docx)

Elektronická registrácia na II. vedecké sympózium prof. Moniky Krohwinkel
Formulár slúži na registráciu pred dodaním písomnej objednávky, alebo písomnej príhlašky ak ste organizácia a potrebujete ich kvoli účtovníctvu. Obsahuje informácie k fakturácii účastníckeho poplatku. Na základe vyplnených informácií Vás môžeme kontaktovať. Pri vážnom záujme tak budete mať zarezervované voľné miesta.
Please enter your email, so we can follow up with you.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy na články a fotografie z predchádzajúcich ročníkov podujatí:

Návšteva pani profesorky Moniky Krohwinkel v Akadémii vzdelávania a výskumu v sociálnych službách v Holíči (2016)

Akadémia vzdelávania a výskumu v sociálnych službách usporiadala druhý ročník obľúbeného Maratónu sociálnej rehabilitácie

Fotogaléria z Maratónu sociálnej rehabilitácie 2018
Píšeme spoločne históriu kvality v sociálnych službách na Slovensku

Fotogaléria z Kongresu venovaného kvalite sociálnych služieb pod názvom Krása a dobro ležia v dosahu ľudskej skúsenosti (máj 2018)

Medzinárodné stretnutie kvalitárov v sociálnych službách v Holíči

Kongres venovaný kvalite sociálnych služieb pod názvom Krása a dobro ležia v dosahu ľudskej skúsenosti, sa koná 17.-18.5.2018 v Holíči