AVVSS dočasne pozastavuje všetky prezenčné kurzy. Pripravujeme pre Vás e-learningové kurzy ako aj kurzy prostredníctvom telekonferencie a videí. 

 

V našej spoločnosti sme dnes svedkami dobrovoľníctva ľudí, ktorí šijú rúška a ponúkajú pomoc pri nákupoch pre seniorov. Slovensko má úžasný kapitál ľudskej solidarity. Túto solidaritu ľudí sme sa rozhodli podporovať aj my svojim odborným poradenstvom pre riadiacich pracovníkov v pobytových, ambulantných, ako aj v terénnych sociálnych službách.

Od 16.3.2020 poskytujeme BEZPLATNÉ odborné poradenstvo pre zvládanie riadenia a organizácie chodu prác v sociálnych službách v podmienkach mimoriadnej situácie v spolupráci s Tabitou s.r.o. 
a to na e-maily: predsedaopss@gmail.com
a tel. čísle:          +421 915 543 245. 

Zároveň vytvárame pracovný tím riaditeliek a riaditeľov s ktorým budeme pripravovať návrhy na krízové (prevádzkové – pandemické) plány pre verejných aj neverejných poskytovateľov sociálnych služieb.

Akadémia vzdelávania a výskumu v sociálnych službách dočasne pozastavuje všetky prezenčné kurzy a pripravujeme e-learningové kurzy ako aj kurzy prostredníctvom telekonferencie a videí. 

Konzultácie vykonávame telefonicky, emailom alebo prostredníctvom aplikácie SKYPE. 

Tento záznam bol publikovaný v Články . Uložiť odkaz do záložiek.