Vitajte     Info +421 948 345 158  alebo sekretariat@avvss.sk

Akadémia vzdelávania a výskumu v sociálnych službách
The Academy for Education and Research in Social Services

Adresa: Bernolákova 4, 908 51  Holíč, Slovensko
IČO: 51216477
DIČ: 2120639246

Sekretariát

Tel. č. : +421 34 774 9610
Mobil: +421 948 345 158
e-mail: sekretariat@avvss.sk

 

Predsedníčka
JUDr. Ľudmila Švrčková

Podpredsedníčka
PhDr. Mária Kovaľová, PhD. MHA
Mobil: +421 905 543 245

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Zaručená kvalita

Ivana Chovancova
Ivana Chovancova
17. August, 2022.
Absolvovala som kurz manažéra kvality a môžem povedať, že tento kurz ma odborne previedol kvalitou v sociálnych službách a dal mi cenné informácie a praktické rady pri implementovaní kvality do praxe. Ďakujem.
Jozef Komlosi
Jozef Komlosi
16. August, 2022.
Pre kurz manažéra kvality som sa rozhodol na základe odporúčania môjho známeho, ktorý dlhé roky pôsobí v sociálnej oblasti. Najprv som mu povedal, no jasné, ďalší kurz plný teórie, ako by sa malo... Bol som však veľmi milo prekvapený priateľským tónom, akým tu pristupujú k účastníkom a vysoká odborná pripravenosť školiteľov. Nenadobudol som tu len teoretické vedomosti potrebné pre manažérsku prácu, ale aj praktické zručnosti zvládať každodenné výzvy tak na pracovisku, ako i v bežnom živote. Kurz má výnimočný potenciál otvoriť oči, že aj v našich zemepisných šírkach sa dá skutočne efektívne pracovať a meniť veci okolo seba k lepšiemu. Nech sú to malé zmeny, alebo aj veľké. Treba si hlavne veriť a hľadať cesty k druhým. Veď napokon skúste to sami, nech je nás viac 🙂
Monika Csörgő
Monika Csörgő
15. August, 2022.
Ďakujem za vysoko profesionálny a ľudský prístup pani doktorky Floriansovej našej lektorke na kurze Manažér kvality a pani doktorky Kovaľovej. Kurz bol na vysokej úrovni s dôkladným odborným vysvetlením a príkladmi z praxe. Môžem len odporúčať!
Misel Malcakova
Misel Malcakova
15. August, 2022.
Absolvovala som kurz Manažera kvality. Páčilo sa mi, že celý kurz bol založený na príkladoch z praxe a že v kurze nešlo o memorovanie poučiek a definícii. Kurz viedli odborníčky, ktoré boli príjemné a ústretové. Kurz vrelo odporúčam.
silvia poorova
silvia poorova
17. Jún, 2022.
Po absolvovaní kurzu manažer kvality som spoznala hlbšie problematiku. Výborný lektori .doporučujem
Miroslava Chromek
Miroslava Chromek
14. Jún, 2022.
Vzdelávanie AVVSS pre pracovníkov v sociálnych službách hodnotím veľmi kladne a pozitívne. Prednášajúci lektori sú skutočnými profesionálmi v oblasti sociálnych služieb. Ich prednášanie bolo odborné no zároveň prepojené veľkou dávkou ľudskosti, ktorá je pre prácu v sociálnych službách veľmi dôležitá. Ďakujem AVVSS a lektorom za získané vedomosti a spolužiakom za vzájomnú spoluprácu.
Martina Podhájecká
Martina Podhájecká
14. Jún, 2022.
V akadémii som absolvovala kurz Manažér kvality v sociálnych službách. Celý prístup lektoriek bol pozitívny, odborný a prepojený s praxou. Posunulo ma to po pracovnej stránke ale aj po tej ľudskej. Do budúcnosti budem určite uvažovať nad ďalšími kurzmi od AVVSS.
Martina Lašutová
Martina Lašutová
10. Jún, 2022.
Kurz Manažér kvality ma veľmi potešil. Myslím si, že keby ho absolvoval každý zamestnanec v sociálnych službách, bolo by to prínosom. Oceňujem skúsených lektorov a ich odbornosť.
Dáša Gaššová
Dáša Gaššová
9. Jún, 2022.
Lektori sú na profesionálnej a vysokej odbornej úrovni, výučba je prepojená s ich praxou. Priala by som každému zamestnancovi absolvovať skrátený kurz za účelom pochopenia Štandardov kvality v ZSS. Ďakujem všetkým za vedomosti, zručnosti, ktoré som počas štúdia získala a môžem naďalej získavať. DG 1
Soňa Miháliková
Soňa Miháliková
7. Jún, 2022.
Ďakujem veľmi pekne lektorke PaedDr. Floriansovej, MPH, MBA za školenie Manažér kvality, ktoré bolo na vysokej profesionálnej úrovni spojené s príjemnou atmosférou a skúsenosťami z praxe. Získala som cenné teoretické a praktické vedomosti. Školenie odporúčam pre všetkých odborných zamestnancov vo verejnej správe.